Detektor CO , kysličníku uhelnetého
search
  • Detektor CO , kysličníku uhelnetého
  • Detektor CO , kysličníku uhelnetého
  • Detektor CO , kysličníku uhelnetého

Detektor CO , kysličníku uhelnetého

Kč206.61

detektor co

Quantity

Detektor kysličníku uhelnatého

Displej s modrým podsvícením. .Hlasitý alarm 85 db. .Permanentní senzor oxidu uhelnatého. .

Pohání 3*1,5V AA baterie (nejsou součástí balení)

Zvukový vzor alarmu jsou čtyři krátká pípnutí alarmu. Červená LED bude v režimu alarmu blikat, .

Jedno "pípnutí" každých 30 sekund znamená, že baterie je vybitá (potřeba výměny) (zelená LED stále bliká každých 30 sekund) nebo že jednotka nefunguje správně (zelená LED nesvítí). .Funkce paměti poplachu:

Pokud jednotka někdy spustí poplach, stisknutím tlačítka zabliká zelená LED jednou za sekundu po dobu jedné minuty a na LCD se zobrazí nejvyšší úroveň poplachu. .

Tlačítko Test/Reset pro testování elektroniky jednotky a ověření správné funkce jednotky a reset jednotky během alarmu CO. .Zelená a červená LED kontrolka indikující normální provoz a stavy alarmů. .3místný LCD displej je volitelný. "Err" na LCD indikující poruchu jednotky. „Lb" na displeji LCD značí, že je baterie vybitá a je třeba ji vyměnit. „999 ppm". na displeji LCD značí úroveň CO vyšší než 999 ppm.

Pokud je únik CO nižší než 999 ppm, ale vyšší než 30 ppm. zpomalí to jeho skutečnou koncentraci. .Při stisknutí testovacího tlačítka nebo alarmu se rozsvítí modré podsvícení. .Jednotka vydá zvuk „cvrlikání“ a při zapnutí jednou blikne červená LED, přičemž na LCD se na 2 sekundy zobrazí „888“. .Po stisknutí testovacího tlačítka jednotka vydá 4 pípnutí každých 5 sekund dvakrát a červená LED blikne. .Během režimu autotestu se na LCD zobrazí na 3 minuty "000" a poté přejdete do normálního provozního režimu. Funkce úspory energie: Zvukový signál budíku je 4 pípnutí každých 5 sekund po dobu prvních 4 minut. za 4 minuty se změní na 4 pípnutí každou minutu, aby se šetřila baterie.

You might also like

Comments (0)